פרסום בגוגל

למה צריכים לפרסם בגוגל

אין כמעט אדם בעולם שאינו משתמש ברשת לפחות פעם ביום – בבית , בעבודה , אפילו במקומות בילוי כגון בתי קפה . הרשת הפכה למעשה למקום הבילוי המרכזי שלנו ואנו מבלים בה יותר מאשר בחוץ. הדבר אינו נסתר מעיני בעלי העסקים ואין פלא שהם משקיעים את מיטב מאמציהם בקמפיינים פרסומיים אגרסיביים , פרסום בגוגל הוא אחד הקמפיינים החזקים ביותר .

מנועי חיפוש רבים צצים מידי יום ברשת על מנת לעשות לנו סדר במידע העצום הקיים , אך גוגל היא השלטת הבלעדית ללא עוררין . אין גולש שלא שמע על גוגל ולמעשה הביטוי לגלגל ברשת הפך לביטוי נפוץ . מנוע החיפוש של גוגל נמצא בשימוש של כמעט כל בית בעולם ותופס

מקום קבוע בסרגל הכלים , לכן לא פלא שכל בעל אתר המחשיב את עצמו חולם להגיע לדפי החיפוש הראשונים שלו . פרסום בגוגל מוכיח שאתה באמת מישהו ומשהו ברשת ופותח לך חלון למיליוני לקוחות פוטנציאלים בעולם.

בעקבות רצון עז זה להיות קיים צצות מידי יום עוד ועוד חברות קידום אתרים שנשכרות לשם קמפיינים פרסומיים אלה ומתמחות ביצירת שיתופי פעולה מול מנועי חיפוש אלה למטרות פרסום . בעקבות הפופולאריות של גוגל כל מקדם אתר יודע שהדבר הראשון שצריך לעשות זה להשיג מקום טוב במנוע החיפוש של גוגל. פרסום בגוגל יחשוף את הלקוח – בעל האתר לפוטנציאל לקוחות אדיר.

איך תופסים מקום טוב במנוע החיפוש? על ידי יצירת מילות מפתח וקישורים רבים שיובילו אל האתר שלך , אלה למעשה קישורים אורגניים שכל שהזמן יעבור ותצבור מוניטין יעלו אותך בסולם דפי החיפוש . אפשרות נוספת שרבים פונים אליה היא קישורים ממומנים שבהם אתה פשוט קונה את המקום שלך בראש רשימת מנוע החיפוש .
לסיכום אפשר להגיד שהעולם הוירטואלי תופס יותר ויותר נפח בחיינו . אנו נמצאים יותר שעות מול המחשב מאשר ברחובות ואפילו יותר מאשר מול הטלוויזיה , כך שמובן מאליו שכל משאבי השיווק והפרסום ימשיכו לעבור גם הן אל המדיה הוירטואלית . הפרסום במנועי החיפוש ובעיקר פרסום בגוגל כל עוד היא ממשיכה לגדול ימשיך להיות היעיל ביותר.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *